Moja filozofia jest prosta – fotografuje każdą uroczystość tak jakbym fotografował swoją własna. Łącząc styl fotoreportażu z klasycznym portretem, dodając do tego szczyptę artystycznego podejścia
Racje miał ten, kto powiedział: ”W życiu powinno się robić to co się lubi…” Przez lata szukałem zajęcia, które będę wykonywał z pasja. Żadne z nich nie było jednak moim przeznaczeniem. Swój pierwszy profesjonalny aparat sprawiłem sobie jakiś czas temu na Wigilie Bożego Narodzenia.
Zacząłem wtedy patrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy i w pełni dostrzegać otaczające go piękno. Naciskając spust migawki poczułem się jak artysta malujący różnorodne obrazy.
Z roku na rok coraz bardziej rozwijam swoje zainteresowanie, dzieląc się nim razem z wami i dając coraz bardziej dojrzale owoce swojej pracy. Dokładam wszelkich starań, aby całkowicie sprostać waszym prośbom i oczekiwaniom. Jestem człowiekiem otwartym i dlatego chętnie wysłucham wszystkie wasze propozycje i postaram w pełni dostosować się do waszych potrzeb.